Bitlis Tütünü

Bitlis tütünü vatanımızda yetişen en güzel tütün çeşitlerinden biridir. Doğal, damarsız hakiki Bitlis Tütünü’nün içimi oldukça hafiftir. Damarsız ve altın sarısı bir renge sahiptir. Toz içermez saçaklıdır.

bitlis tütünü

Hafif tütün sevenlerin denemesini kesinlikle tavsiye ediyorum. Light bir içime sahip olup boğaz yakma gibi bir sorun olmaz. Bitlis tütünü az yetişen özel bir tütündür. Bu nedenle de fiyatı diğer açık tütünlere göre biraz pahalıdır. 1 kilogram fiyatı 150 TL’dir.

Fiyatı Ne Kadar?

hakiki bitlis tütünü

Hakiki Bitlis Tütünü’nün 2019 güncel 1 kilogram fiyatı 150 liradır. Kimileri bu fiyatı yüksek bulabilir fakat az yetişen özel bir tütün olduğunu unutmayın. Eğer toptan satın alım yapmak istiyorsanız fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Artık nerenden alınır diye düşünmenize gerek yok. Kargo ile Türkiye’nin her yerine özel tütünlerimizi ulaştırıyoruz.

Bitlis Tütünü Nasıl Anlaşılır?

Bitlis’ten gelen hakiki bir tütünü anlamak için öncelikle görüntüsüne bakmalısınız. Kıyımı ince ve tel tel olmalı. Kesinlikle damar içermemeli. Rengi ise altın sarısına sahip olmalı. Yumuşak bir dokusu olmalı.

Kokusu ise hafif olmalı ve insanı rahatsız etmemelidir.

Paylaş:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir